RADĪTS 64589 km² ROBEŽĀS || DECEMBRIS

January 9 2017, 0 Comments

2016. gads godam noslēdzies un ir liels prieks par Latvijas elektroniskās mūzikas skatuvē notiekošajiem procesiem - prieks par to, ka mūsu 64589 km² robežās ir daudzpusīga, kvalitatīva, no stereotipiem brīva mūzika un mūziķi, un par to, ka Latvijas mūziķu armija arvien pieņemas spēkā.

Decembra "RADĪTS 64589 km² ROBEŽĀS" atskaņošanas sarakstā iekļauts 41 skaņdarbs no 33 projektiem (izpildītājiem): ᗡOnce, fishen, Beatowski, Bastard Gyzus, ʄɭΩⱲʃ, drip koord, Almost Famous, Accoe's Chamber, WTOOO, Podruga, Viņa un Dj Rudd, Electricano, kriss, Taran & Lomov, outrae, ubisound, MNTHA, Sign Libra, Glociks, McAlvis, Rick Feds, Ironixx, Will Sonic, Gon7o, Kapelmeistars Group, Starpliktuve, selfhypnosis, Marta Smilga, Zolitude, oyaarss, DORA, Celmlauzis un Toms Auniņš.

Mūsu vēlējums un vēlme 2017. gadā ir, lai paralēli mūziķu armijas skaita un bruņojuma pieaugumam pieaugtu arī jaunās elektroniskās mūzikas klausītāju divīzija. Lai mēs kopā varētu iekarot jaunas zemes un citu tautu klausītājus, mums ir nepieciešams mobilizēt un nostiprināt spēkus lokāli! Tāpēc klausāmies, apmeklējam pasākumus un koncertus, dalāmies ar mūsu blakus pagalmā dzīvojošo mūziķu daiļradi un ar viņiem saistītajām aktivitātēm sociālajos tīklos - esam aktīvi, savā starpā draudzīgi un atbalstoši!

Lai tālu skan! Lai mums visiem izdevies 2017.!

P.S. "RADĪTS 64589 km² ROBEŽĀS" ved mūs caur dažādiem Latvijas elektroniskās mūzikas slāņiem. Tas tiek veidots, lai, atvieglotā veidā un vienuviet, ir iespējams klausīties svaigāko mūziku, kuru radījuši mūsu 64589 km² "plašajā" teritorijā dzīvojošie vai arī emigrējošie mūziķi.Bloga un atskaņošansa saraksta autors: K. Pukitis
Zīmējuma autors: Mārtiņš Zutis

Klausies arī:
RADĪTS 64589 km² ROBEŽĀS || NOVEMBRIS
RADĪTS 64589 km² ROBEŽĀS || OKTOBRIS


Comments

comments