MNTHA “Identity” debijas minialbums!

June 28 2017, 0 Comments

Mums lieli prieki — 29. jūnijā publicējam MNTHA debijas minialbumu "Identity"!

Ieraksts ieturēts patīkamās indie elektronikas noskaņās, kuru caurvij Mntha, jeb īstajā vārdā Marijas Mickevičas, vokāls. "Identity" ir jaunās mūziķes (multimākslinieces) atskaites punkts tālākai radošajai darbībai. Minialbumā iekļauti pieci skaņdarbi, sestais pieejams tikai analogā formātā, ar kuru varēs iepazīties vienīgi kasešu īpašnieki.

Noklausies EP vēstnesi — skaņdarbu "Air is a liquid":

Kasešu skaits ir ierobežots, tāpēc pasteidzies, lai iegūtu savu kopiju! Pasūtot kaseti, līdzās saņem kodu bezmaksas ieraksta lejupielādei, kā arī Dirty Deal Audio uzlīmju komplektu. Pasūtīt kaseti vari mūsu Bandcamp vai arī BigCartel veikalos!

IMG_3007_web

Savukārt, lai atzīmētu šo īpašo notikumu, šo ceturtdien (29.06) organizējam ieraksta publicēšanas pasākumu Kaņepes Kultūras centrā!

Koncertus / oriģinālmūzikas uzstāšanās sniegs: MNTHA, Regret (EE), Komponists Andrejs Gradinārovs aka R.I.P. Lil Ho, Platon Buravicky, Drone. Iesildošais Dj sets no Regret draudzenes Eliann Tulve (EE), bet vakaru noslēgs DJ MUSIC DJ.

Pasākumā (līdz 22:00) darbosies merča "stūris", kur varēsi iegādāties kaseti, DDA stikeru pakas, maikas un kules, anša "Balzams" merču, Oriole "The Mushroom Music Vol.4" CD, kā arī varēsi apdrukāt sevis paņemto t-kreklu turpat uz vietas — sietspiedes darbnīcā!

Vakara sākumā cienāsim ar Dirty Deal Audio mate tējas dzēriena apstiprināto provi, kuru mums visiem ir uzbrūvējuši rūķi no Kokmuižas Alus un kurš jau tuvākajā laikā būs pieejams arī pilsētas naktslokālu perimetrā.

Sākums — 19:00, ieejas maksa 3 Eur. RSPV + tekošie jaunumi: MNTHA Identity albuma prezentācija.

Iepazīsties ar Regret (EE):


Klausāmies un tiekamies!


Comments

comments