Treniņu Trešdienas Pieteikšanās

February 4 2016, 0 Comments

Mēs atsākam Treniņu Trešdienas, kuras norisināsies martā un ļaus savas muzicēšanas prasmes nodemonstrēt ikvienam jaunajam elektroniskās mūzikas censonim.

Lai pieteiktos Treniņu Trešdienām, aizpildi pieteikuma anketu līdz 19. februārim. Anketu var atrast un aizpildīt šeit – http://ej.uz/TT_Pieteikums

Treniņu Trešdienu mērķis ir vienkopus pulcēt elektroniskās mūzikas producentus, bītmeikerus un entuziastus, lai neformālā gaisotnē, mēneša garumā, trenētos uzstāties, dalītos pieredzē un idejās, iepazītos savā starpā un veicinātu draudzīgas un vienotas Latvijas elektroniskās mūzikas kopienas veidošanos. Pasākuma formāts sevī ietver katra mākslinieka 20 minūšu garu uzstāšanos brīvi izvēlētā tehnikā – no datora, CD vai izmantojot samplerus, bungmašīnas un citas elektroniskas mūzikas radīšanas ierīces.

Treniņu Trešdienu vēsture ir meklējama jau tālajā 2011. gadā, kad uz TT skatuves plašākai tautai sevi atrādīja tādi mākslinieki kā Oriole, NiklāvZ, Kashuks un gadu gaitā tiem ir pievienojušies arī daudzi citi. Vēstures grāmatās ieskatoties, šie pasākumi tiek uzskatīti arī par Dirty Deal Audio izdevniecības rašanās sākumu.

Dalība Treniņu Trešdienās ir bezmaksas, tām var pieteikties ikviens elektroniskās mūzikas producents un mūziķis, neskatoties uz iepriekšējo pieredzi vai sasniegumiem. Treniņu Trešdienas norisināsies Rīgā, Aristida Briāna ielā 9, radošās vides telpās Darbnīca. Konkrēti datumi un laiks tiks precizēti.

Iedvesmai noklausies 2011. gada Treniņu Trešdienu audio ierakstus!
 

DDA_TT2016

Comments

comments