Treniņu Trešdienas 2017

January 19 2017, 0 Comments

Ar nelielu uztraukumu, bet lielu prieku sirdī paziņojam, ka šogad atsākam organizēt Treniņu Trešdienas (TT) — Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves tīklošanās (pieredzes apmaiņas) un skašu pasākumus.

Pasākums norisināsies reizi mēnesī, katra mēneša pēdējā trešdienā, klubā OneOne (Šarlotes iela 18a) no pulksten 18:00 līdz 23:00. Treniņu Trešdienu vakara sākumā būs izglītojošā daļa, Kuras saturs būs katru reizi mainīgs, ietverot tajā lekcijas, paneļdiskusijas, pieredzes stāstus un paraugdemonstrējumus. Vakara turpinājumā norisināsies muzikālā daļa, kur katrā pasākumā ar 20 minūšu garu oriģinālmūzikas uzstāšanos piedalīsies 6 mūziķi. Pēc katras uzstāšanās tiks veikta 5-10 minūšu diskusija starp mūziķi un klausītājiem. Diskusijas temati: mūzikas producēšanas detaļas, izmantotie instrumenti, tehniskie risinājumi, personiskā pieredze utt.

Treniņu Trešdienas mērķis ir saliedēt, izglītot un radīt diskusiju, kā arī jaunas sadarbības iespējas starp Latvijas dažāda žanra elektroniskās mūzikas mūziķiem, mūzikas industrijas profesionāļiem, pasākumu organizatoriem, medijiem, studentiem utt.

Diskusijā aicināti piedalīties visi Latvijas elektroniskās mūzikas mūziķi, menedžeri un citas mūzikas industrijā iesaistītās personas — gan tie kas stāvējuši pie LV elektroniskās mūzikas skatuves šupuļa, gan jaunpienācēji. Mūsu mērķis ir veicināt draudzīgu sarunu, brīvā gaisotnē, kuras laikā varam izrunāties no sirds — par kopīgām problēmām un to risinājumiem, par vēlmēm un kā tās sasniegt, kā arī nospraust turpmāko diskusiju tematus. Sarunas uzdevums ir apzināties esošo situāciju un veicināt auglīgu augsni Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves attīstībai.

Lai atvieglotu apmeklētāju un mūziķu savstarpējo kontaktu dibināšanu, katrs apmeklētājs pie pasākuma ieejas tiks reģistrēts un tam tiks izsniegta atpazīšanas zīme, kurā būs minēts mūziķa skatuves vārds vai arī vārds, uzvārds, un pārstāvētā organizācija.

Dalība pasākumā — bezmaksas.

Info par tuvākajiem Treniņu Trešdienu vakariem:

25. JANVĀRIS

18:00 Durvis vaļā / reģistrēšanās.
18:30 Sarunas. Paneļdiskusijas tēma: "Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves analīze".
Paneļa dalībnieki: Viestarts Gailītis, Ksenija Kamikaza, Jānis Krauklis, Elvis Zants un Kristaps Puķītis.
20:30 Uzstāšanās: MNTHA, DJ Multilux, Antikvariāts, Ubisound, Bastard Gyzus, Mr. Myster.

Lūgums savu dalību pasākumā pieteikt sūtot vēstuli uz: eliza@dda.lv
Papildus info par TT Nr.1 (fb pasākums).

22. FEBRUĀRIS
18:00 Durvis vaļā / reģistrēšanās.
18:30 Sarunas. Prezentācijas tēma: "No idejas līdz produktam". Dalībnieki: Modulāro sintizatoru ražotāji "Erica Synths" — Ģirts Ozoliņš un Kodek, kā arī austiņu un studijas monitoru kalibrācijas programmatūras izstrādātāji" SonarWorks", Kārlis Auziņš.
20:30 Uzstāšanās: Figūras, Kodek, Marta Smilga, Datapat, Drip Koord, fLOWS.

____________________________________________________________________________

Pasākumu organizē Dirty Deal Audio, sadarbībā ar biedrībām LaIPA un Latvijas Mūzikas attīstības biedrību / Latvijas Mūzikas eksports.

TT Atbalsta: Kokmuižas Alus, klubs OneOne, Discomania, Red Bull, klubs Piens, Darbnīca. Informatīvais atbalsts: Radio NABA, Radio Pieci, Vetomagazine, Danceradio.lv.


Comments

comments