Treniņu Trešdienas 2017 finišs

November 22 2017, 0 Comments

29. novembrī, 2017 gada Treniņu Trešdienu noslēguma vakars. Sākot no 18:30 tiekamies radošās vides telpā Darbnīca (Aristida Briāna iela 9).

Vakara sākumā organizējam paneļdiskusiju - saruna par "Skatuves etiķeti". Galvenie runātāji: Artūrs Cintiņš (3S skaņas kompānija), KODEK (mūziķis) un Mārtiņs Mielavs (Kafejnīca “Piens” un “Piena svētki”). Pasākuma apmeklētaji un klātesošie mūziķi ir aicināti iesaistities un dalīties ar savu pieredzi un viedokļiem. Ar anša un Labās Dāmas assistenci paneļdiskusiju moderēs Kristaps Puķītis. (diskusijas izvērstu aprakstu sk. zemāk)

Pēc sarunas klausīsimies un skatīsimies novembra mēneša kopdarba rezultātā radīto skaņdarbu un video klipu prezentācijas. (Novembra grupu uzskaitījumu sk. zemāk)

Noslēgumā uztāsies Liepājas frontes pārstāvji Glociks un Fishen, tad duo PRAGAII, kura sastāvā ir Kashuks un Aleksis Luriņš un vakaru noslēgs Ωtek.

Dzērieni no Kokmuižas alus, tehniskā asistence no Discomania.lv.
Norises un uzstāšanās laika plānu meklē FBook eventā.

Paneļdiskusijas sarunas tematu apskatīsim to no trīs pusēm:

1. no mākslinieka skatupunkta - par mainīšanos uz skatuves pēc/pirms uzstāšanās, par to, kas māksliniekam ir būtiski ierodoties norises vietā u.tml.

2. no skaņotāja, tehniskā direktora skatupunkta - par to, kādi ir visbiežākie iemesli, kas sagādā problēmas soundčekos mūziķu negatavības dēļ (aizmirsti vadi, neprecīzs raideris un tamlīdzīgi); varbūt vari dalīties, ar konkrētiem atgadījumiem - kādas domstarpības mēdz gadīties, neprecīzas komunikācijas dēļ. Tāpat arī auditorijā būs daudz mūziķu, kas uzstājušies tikai nelielos pasākumos (undergroundā tā teikt), tāpēc varētu būt aktuāli parunāt arī par to, ko soundčeks, piemēram, uzstājoties festivālā nozīmē - tas nav mēģinājums u.tml. Ņemot vērā, ka tev ir pieredze arī ar stadionu mēroga pasākumiem domāju, ka Tavs pienesums šajā sarunā būs klausītājiem ļoti interestants un vērtīgs.

3. no pasākuma rīkotāju skatupunkta - par to, kāda ir promotera loma tajā, lai nodrošinātu māksliniekam labsajūtu un visu nepieciešamo uzstāšanās dienā, kas ir biežākās kļūdas, kuras tiek pieļautas komunikācijā starp rīkotāju un mākslinieku, tādējādi radot pārpratumus, tāpat arī par to, kas ir lielie ''do'' un ''dont'' uzstājoties u.tml.

Šeit grupas kuras izveidojās 1.11. TT vakarā:

Antikvariāts + Komponists Andrejs Gradinārovs;
Antikvariāts + Inga Frišfelde;
ELIZABETE BALČUS + Platon Buravicky;
Andis Ansons (Bandmaster) + rolands če + Ozoliņš Vītoliņš un Emīls Donis (video);
Inga Frišfelde + LABAIS DAMA MUSIC CORP + Zane Zelmene (video);
ubisound + Mr. Myster;
W 3 C + Multilux + LINDA KONONE (video);
PODRUGA + ĀRES + Diana Lelis (video);
Will Sonic + J.Breeze + VJ Sandzhey (video);
Sakne + Mr. Myster + Linda Konone (Video).

Kuras no grupām būs radījušas skaņdarbus / videoklipus - to mēs uzināsim trešdienas vakarā.

Paldies: Kokmuižas alus, Discomania.lv, Darbnīca un Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departaments

P.S. Te The Bubble Gum expLOTION koncerta video flašbeks no 01.11. TT:


Comments

comments