Treniņu Trešdienas | Februāris

February 15 2017, 0 Comments

22. februārī, klubā OneOne (Šarlotes iela 18a) organizējam šī gada otro Latvijas elektroniskās mūzikas tīklošanās un pieredzes apmaiņas vakaru ‘’Treniņu trešdiena’’ (TT).

Pēc pirmā Treniņu Trešdienas vakara (bilde te) esam uzklausījuši apmeklētāju atsauksmes un izanalizējuši pasākuma norisi. Lai veiksmīgāk realizētu TT mērķus un uzdevumus, esam pilnveidojuši pasākuma konceptu — sākot ar februāra vakaru paralēli paneļdiskusijām, prezentācijām un mūziķu skatēm uzsākam "Mūziķu kopdarba" tradīciju, kuras norisi esam aizguvuši no Baltijas valstu elektroniskās mūzikas mūziķu, vokālistu un multiinstrumentālistu nometnes "Baltic Trail".

Pasākuma norise:

17:00 Mūziķu kopdarbs (slēgtā daļa / tikai ar ielūgumiem)
19:00 Durvis vaļā / reģistrēšanās. (publiskās daļas sākums)
19:30 Prezentācijas: Modulāro sintezatoru ražotāji "Erica Synths" — Ģirts Ozoliņš un Kodek, kā arī austiņu un studijas monitoru kalibrācijas programmatūras izstrādātāji "SonarWorks", Kārlis Auziņš.
21:30 Uzstāšanās un sarunas: Figūras, Kodek, Marta Smilga un Drip Koord

Aktivitāšu apraksti:

MŪZIĶU KOPDARBS (slēgtā daļa, tikai ar ielūgumiem no 17:00)

"Mūziķu kopdarba" norise un uzdevums ir sekojošs — katra TT pasākuma ietvaros dalīties grupās pa 2 vai 3 mūziķiem un līdz nākamajam TT vakaram (mēneša laikā), strādājot iepriekš izveidotās grupās, radīt skaņdarbu (vai vairākus), kurus grupu dalībnieki (mūziķi) prezentēs nākamā mēneša TT ietvaros. Prezentācijas ietvaros mūziķi stāstīs arī par sastrādāšanās procesu, ieguvumiem un problēmām.

Esam vienojušies ar Rīgā bāzētajiem mūziķiem un organizācijām (Mr. Myster, Oriole, ansis/DDA HQ, Labais Dāma, Rick Feds, DJ Multilux, Tavaklik un Soundschool.lv), kuru pārvaldījumā ir ierakstu studijas, kurās arī norisināsies "mūziķu kopdarba" procesi. "Mūziķi kopdarba" norisē personīgi aicināsim piedalīties elektroniskās mūzikas producentus, vokālistus un multiinstrumentālistus.

SARUNAS (publiskā daļa — sākot no 19:00)

Vakara ietvaros, sākot no 19:30, prezentācijas un paraugdemonstrācijas sniegs modulāro sintezatoru ražotāju “Erica Synths” un austiņu un studijas monitoru kalibrācijas programmatūras izstrādātāji “SonarWorks”.

Pasākuma izglītojošās daļas laikā pašmāju modulāro sintezatoru ražotāja "Erica Synths" pārstāvji Ģirts Ozoliņš un Kodek stāstīs par kompānijas attīstības vēsturi un motivācijiu uzsākt modulāro sintezatoru ražošanu, par viņu ražoto sintezatoru iespējām un īpatnībām, kā arī ieskicēs modulāro sintezatoru kultūras ainu mūsdienās, apskatot gan instrumentu dažādās iespējas, cenu diapazonus un pieejamību, kā arī mūsdienu mūzikas instrumentu aktualitātes.

Savukārt "Sonarworks" pārstāvis Kārlis Auziņš runās par neizbēgamajām problēmām ko mūzikas producentiem sagādā akustika un kā tās novērst, kā Tavas austiņas var padarīt par uzticamu rīku darbā ar mūziku un atbildēs uz jautājumu kā producēt, ja mūzika uz katras skaņas sistēmas skan citādi.

SKATES / KONCERTI (no 21:30)

Muzikālās daļas koncertprogrammā uzstāsies Kodek un Marta Smilga, kā arī Figūras un Dripkoord. Kā jau ierasts, pēc katras uzstāšanās tiks dots laiks sarunai starp mūziķi un klausītājiem, runājot par mūzikas producēšanas detaļām, izmantotajiem instrumentiem, tehniskajiem risinājumiem un personisko pieredzi.

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA PAR PASĀKUMU

Pasākuma publiskajā daļā aicināti piedalīties visi Latvijas elektroniskās mūzikas mūziķi, menedžeri un citas mūzikas industrijā iesaistītās personas — gan tie, kas stāvējuši pie LV elektroniskās mūzikas skatuves šūpuļa, gan jaunpienācēji, kā arī entuziasti un klausītāji. Treniņu Trešdienas mērķis ir saliedēt, izglītot, radīt diskusiju un jaunas sadarbības iespējas starp Latvijas dažāda žanra elektroniskās mūzikas mūziķiem, mūzikas industrijas profesionāļiem, pasākumu organizatoriem, medijiem, studentiem un interesentiem. Visi pasākumi norisinās bez maksas.

!! Priecāsimies, ja savu dalību pasākumā pieteiksi, sūtot vēstuli uz eliza@dda.lv

____________________________________________________________________________

Pasākumu organizē Dirty Deal Audio, sadarbībā ar biedrībām LaIPA un Latvijas Mūzikas attīstības biedrību / Latvijas Mūzikas eksports.

TT Atbalsta: Kokmuižas Alus, klubs OneOne, Discomania, Red Bull, klubs Piens, Darbnīca. Informatīvais atbalsts: Radio NABA, Radio Pieci, Vetomagazine, Danceradio.lv.


Comments

comments