Treniņu Trešdienas / Novembris 1

October 28 2017, 0 Comments

Pēc vasaras pauzes un Liepājas okupācijas esam pieķērušies pie šī gada pēdējo divu Treniņu Trešdienas - draudzēšanās un atrādīšanās vakaru organizēšanas.

1. novembrī tiekamies radošās vides telpas Darbnīca (Aristida Briāna iela 9, Riga) viesistabā sākot no 19:00. Kursies krāsniņa, malkosim #DDAMate tējas dziriņu, klausīsimies The Bubble Gum expLOTION (Mr. Myster un Imants Daksis), Oriole, J.Breeze un ELVI (Elvi Soulsystems) / Elvi/Dunian).

Vakara sākumā turpinam *mūziķu kopdarba tradīciju - dalīsimies jaunās grupās, lai izvēlētajā sastāvā tekoša mēneša ietvaros kopīgi strādātu studijā un līdz nākamam TT vakaram (29.11) radīt skaņdarbu.

*Mūziķu kopdarba dalībniekus uzrunāsim personīgi, bet gadījumā ja neesam tevi uzrunājuši un vēlies piedalīties, lūdzu raksti emailu uz anna@dda.lv - sūti klausīties savu mūziku. Uzrunāsim un esam ienteresēti darba grupās uzņemt ari video māksliniekus!

Vakara sarunas vadīs ansis.

Atzīmējies un saņem svaigākos jaunus TT FB pasākuma lapā!

Tiekamies!

P.S. Paldies Sindijai Sandžei! Viņas iniciatīvas pamatā, mēs uzsākam eksperimentu un kopdarba grupās šoreiz aicinam arī kustīgās bildes māksliniekus. Februāra TT kopdarba aktivitātes ietvaros Sandžeja veidoja divus video grupai "22:22", kuras sastāvā ir ansis, Mona Lesko (Anete Stuce), Rūdolfs Zagorskis (Kasetes) un Viesturs Melders.

Paldies: Kokmuižas alus, Discomania.lv, Darbnīca un Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departaments


Comments

comments